امور شهریه

یکی از مراکز مهم و حساس در دانشگاه واحد شهریه است، این بخش با استفاده از بخشنامه های ارسالی از سازمان مرکزی فعال بوده و کلیه ی عملیات خود را با توجه به بخشنامه های سازمان مرکزی انجام می دهد.

با ورود دانشجویان جدیدالورود به دانشگاه پرونده های مالی این دانشجویان در واحد شهریه فعال و تشکیل پرونده می شود، شهریه پرداختی دانشجویان بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان مرکزی در سیستم شهریه ثبت و از دانشجویان دریافت می گردد، نحوه پرداخت شهریه به صورت اینترنتی می باشد که در حال حاضر دو بانک ملی و ملت آماده دریافت واریزی های دانشجویان می باشند.

عمده وظایف واحد شهریه به شرح زیر می باشد:

·         دریافت مدارک تخفیف شهریه طبق بخشنامه 11 گانه سازمان مرکزی.

·         ارتباط با سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران ، دانشجویان از بدو ورود به دانشگاه با در دست داشتن معرفی نامه از بنیاد شهید و ستاد شاهد و امور ایثارگران مستقر در دانشگاه می توانند از تسهیلات و مزایای این دانشگاه در این خصوص استفاده نمایند.

·         ارتباط مستقیم با بانک ملی شعبه دانشگاه ، واحد شهریه دانشجویانی را که بضاعت مالی مناسبی جهت پرداخت شهریه خود ندارند ، به بانک جهت دریافت تسهیلات معرفی می نماید.

·         تسویه حساب مالی دانشجویان در زمان فراغت از تحصیل، دانشجویان با در دست داشتن فرم تسویه که از امور فارغ التحصیلان می گیرند و تمام مدارک مالی ( فیش های پرداختی- مدارک تخفیف و غیره ) به واحد شهریه مراجعه و پس از بررسی مدارک موجود، تسویه حساب نهایی مالی دانشجو انجام می پذیرد.

 

 


مسئول شهریه

نام و نام خانوادگی: طیبه بساطی

تحصیلات: کارشناسی حسابداری

تاریخ شروع همکاری: 1382

 

 

کارشناس شهریه

نام و نام خانوادگی: شراره ترکمن

تحصیلات: کارشناسی علوم تربیتی

تاریخ شروع همکاری: 1379

 

کارشناس مالی

نام و نام خانوادگی: یوسف رضایی

تحصیلات: کارشناسی ارشد مدریریت اجرایی

تاریخ شروع همکاری: 1385

 

کارشناس شهریه

نام و نام خانوادگی: روناک زارعی

تحصیلات: کارشناس حسابداری

تاریخ شروع همکاری: 1389